Zámek Troja

Zámek Troja

Výstava v barokním skvostu a přilehlé bludiště

Zámek Troja se nachází v bezprostřední blízkosti pražské zoologické zahrady. Zámek je obklopen nádhernou francouzskou zahradou. V zámeckém interiéru můžete obdivovat jedinečnou freskovou výzdobu a výstavy, které připravila Galerie hlavního města Prahy.

Pokud toužíte po úniku od všedních starostí, navštivte s dětmi trojský zámek. Pro nadšence do umění jsou zde sezónní výstavy a pro děti jedna z nejkrásnějších pražských zahrad s přírodním bludištěm, okrasnými i ovocnými stromy, konírnou a fontánami.

Vstup do zahrad je zdarma, návštěva výstav v zámečku je zpoplatněna (možnost si telefonicky domluvit komentovanou prohlídku)

Jak se do zámečku dostanete

Autem vám z Líbeznic cesta zabere necelých 20 minut, parkovat lze u zoologické zahrady či zezadu zámečku na vlastním parkovišti (U Trojského zámku 4/1).

Pokud zvolíte MHD, ze zastávky Líbeznice, II pojedete autobusem 348/368/369 na stanici metra Ládví (16 minut). Metrem pojedete na zastávku Nádraží Holešovice (5 minut) a odtud autobusem 112 na zastávku Zoologická zahrada (8 minut). Cesta vám zabere přibližně 40 minut.

Kontaktujte nás

Statek Líbeznice
Družstevní 32, 250 65
Líbeznice
Česká republika

+420 724 323 231
Rezervace stolu a objednání jídla s sebou
+420 602 748 210
Vedení restaurace a ubytovací služby