Sportoviště v Letňanech

Sportoviště v Letňanech

Ve zdravém těle zdravý duch

U obchodního centra Letňany se nachází hned několik sportovních areálů. Vyzkoušet si tak můžete v jeden den hned několik sportů.

BB ARENA (https://www.bbarena.cz)

Jedná se o pražské multifunkční sportovní centrum, které se škálou svých aktivit zaměřuje nejen na profesionální a amatérské sportovce, ale nabízí také sportovní vyžití rodinám s dětmi, seniorům či handicapovaným sportovcům. Vyzkoušet si zde můžete badminton, squash, stolní tenis, florbal, tenis, šerm, basketbal a parkour.

Celé centrum je kryté a sportoviště jsou přístupná celoročně.

ICE ARENA (https://icearena.cz)

Ice arena je moderní víceúčelové sportoviště s vysokou úrovní veškerého vybavení i zázemí. V areálu naleznete dvě kryté ledové plochy využitelné jako víceúčelové haly (pronájem celé ledové plochy, veřejné bruslení), obchod se sportovním zbožím, půjčovnu bruslí, brusírnu, fitness centrum (posilovna, aerobic, indoor cycling), saunu a solárium.

Jedná se o jedinou arénu v Praze s nepřetržitým provozem ledu po celý rok.

LAGOON LETŇANY (http://www.letnanylagoon.cz)

Krytý plavecký bazén společnosti Lagoon Letňany nabízí využití pro všechny věkové i plavecké kategorie. Pro kondiční plavce jsou vyhrazeny 2 dráhy ve 25m dlouhém bazénu. Zbylá část bazénu slouží jak pro zábavné hry, tak pro plavání. Pro malé i velké je zde 86m dlouhý tobogán. Odpočinout si můžete ve vířivce s tryskami a zbylou energii vyčerpat v zábavným bazénku s divokou řekou, chrliči vody, rošty a tryskami. Pro ty nejmenší je zde brouzdaliště s malou skluzavkou.

V prvním patře nalezneme fitness centrum s aerobními a posilovacími trenažery od firmy Technogym. V přilehlém sále probíhají lekce H.E.A.T. programu pod vedením zkušených instruktorů.

V přízemí se nachází relaxační centrum s finskou saunou, ochlazovacím bazénkem a whirlpoolem.

HURRICANE FACTORY (https://www.hurricanefactory.com/prague/cs/)

Pro odvážlivce a milovníky adrenalinu je zde Hurricane factory. Jedná se o jediný větrný tunel v České republice. Je to místo, kde můžete létat, vznášet se a vyzkoušet tak sílu hurikánu na vlastní kůži. V prosklené letové komoře o průměru 4,3 m a výšce 14 m proudí vzduch rychlostí až 270 km/h. Vy si můžete vyzkoušet létání pod vedením instruktora a v bezpečné výšce.

SURF ARENA (https://surfarena.cz)

Interiérový surfařský simulátor je atrakcí na pomezí sportu a rodinné či společenské zábavy. Vyspělá technologie umožňuje zažít pocity známé ze surfingu i daleko od oceánu. Proud vody je hnán velkou rychlostí po měkké podložce a umožňuje jízdu na speciálním prkně. Vyzkoušet si můžete nejen klasické surfování, ale i méně známý a jednodušší bodyboarding, kterým se zpravidla začíná a nabízí možnost provádět různé triky. Indoor surfing si mohou pod vedením instruktorů vyzkoušet úplně všichni.

Jak se do sportoviště v Letňanech dostanete

Autem z Líbeznic vám bude cesta trvat 10 minut (Tupolevova 665). Parkoviště je u každé z arén.

MHD ze zastávky Líbeznice, II autobusem 348/368/369 na stanici metra Ládví (16 minut), poté metrem C z Ládví na stanici Letňany (5 minut). Na zastávku Tupolevova se dostanete z Letňan autobusy 201/136/140/209 (4 minuty). Celkem vám cesta potrvá přibližně 40 minut.

Kontaktujte nás

Statek Líbeznice
Družstevní 32, 250 65
Líbeznice
Česká republika

+420 724 323 231
Rezervace stolu a objednání jídla s sebou
+420 602 748 210
Vedení restaurace a ubytovací služby