PVA Expo Praha

PVA Expo Praha

Přijďte si rozšířit obzory na veletrhy všeho druhu

PVA je pražský veletržní areál, ve kterém se konají veletrhy, kongresy, výstavy, koncerty, festivaly a k nim doprovodné akce.

Na přilehlé louce se v létě můžete těšit nejen na festivaly jako například Majáles či Utubering, ale také koncerty zahraničních i českých interpretů. Na půdě PVA vystupovali v nedávné době skupina Kabát, Ed Sheeran, Guns N’Roses a Robbie Williams.

Ve vnitřních prostorách se většinou pořádají tematicky zaměřené veletrhy (For Arch, For City, For Beauty, For Kids, For Garden, For Pets…). Pro studenty každoročně probíhá veletrh vysokých škol Gaudeamus. Výjimkou nejsou ani výstavy zvířat, autokino či velké vnitřní party (Gaudeamus Alkotour, Magnetic festival).

Toto místo je ideální pro každého, kdo chce načerpat inspiraci, navázat kontakty nebo se jen dobře pobavit. Informace o probíhajících akcích naleznete zde: https://pvaexpo.cz/kalendar

Jak se do PVA dostanete

Autem z Líbeznic vám cesta zabere 12 minut (Beranových 667). Parkoviště je přímo před areálem.

MHD pojedete autobusem 348/368/369 ze zastávky Líbeznice, II na stanici metra Ládví (16 minut) a poté metrem C z Ládví na stanici Letňany (5 minut). Od metra Letňany je areál vzdálen asi 300 metrů, v případě konání větších akcí jezdí autobusy od metra přímo před vchod. Cesta vám zabere necelou půlhodinu.

Kontaktujte nás

Statek Líbeznice
Družstevní 32, 250 65
Líbeznice
Česká republika

+420 724 323 231
Rezervace stolu a objednání jídla s sebou
+420 602 748 210
Vedení restaurace a ubytovací služby