Divadlo kouzel Pavla Kožíška

Divadlo kouzel Pavla Kožíška

Nechte se unést do světa čar a kouzel

Uznávaný kouzelník a výherce Světového poháru Pavel Kožíšek pořádá ve svém divadle ty nejodvážnější kouzelnické show pro všechny věkové kategorie.

Těšit se můžete na čtyřmetrovou skluzavku času, která promění dospělého člověka v malé dítě, záhadné čtení myšlenek divákům v publiku, nebezpečné prostoupení obřím ventilátorem, vystřelení kouzelnice z děla a levitaci divačky z publika.

Nenechte si ujít také návštěvu zrcadlového labyrintu v přízemí divadla. O zážitek se vám postarají prohnutá zrcadla, antigravitační místnost a jedinečné optické klamy.

Z jakých představení můžete vybírat…

Magická esa je show pro celou rodinu obsahující největší světové copperfieldské iluze. Vedle Pavla Kožíška zde vystupují i přední české modelky. 

Škola kouzel je určená pro malé kouzelnické učně. Děti jsou zapojeny do většiny kouzel a soutěží přímo na podiu. Na konci je čeká kromě autogramiády také malé překvapení.

S kouzly kolem světa je jedinečný koncept, který seznámí mladé diváky s typickými kouzly pro různé země. Děti mohou s kouzelníkem čarovat přímo na jevišti.

Jak se do divadla dostanete

Divadlo kouzel Pavla Kožíška se nachází pouhých 200 metrů od Statku Líbeznice. Jeho výstřední budovu jistě nepřehlédnete.

Kontaktujte nás

Statek Líbeznice
Družstevní 32, 250 65
Líbeznice
Česká republika

+420 724 323 231
Rezervace stolu a objednání jídla s sebou
+420 602 748 210
Vedení restaurace a ubytovací služby